Aktywne spędzanie czasu w Rabce-Zdroju

Mimo, iż większości z nas Rabka kojarzy się z ospałym uzdrowiskowym miastem to niech żałuje ten, kto nie doświadczył jak wiele jest tutaj możliwości na aktywne spędzenie czasu. Szczególnie lubiane i bardzo cenione są miejsca umożliwiające jazdę konną, gry zespołowe, jazdę na rowerze, a także uprawianie sportów ekstremalnych.

Wiele miejsc, które ucieszą fanów sportu mieści się na terenie bazy noclegowej w kompleksach wypoczynkowych. Warto poszukać takich noclegów w Rabce-Zdroju, które w ofercie oprócz miejsca zakwaterowania będą miały także basen, siłownię, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, piłki nożnej czy kosza. To nie będzie zbyt trudne, bowiem dzisiejsze standardy są wysokie. Na terenie kilku obiektów noclegowych można skorzystać z możliwości nauki jazdy konno lub też możliwości wypożyczenia konia i udania się z przewodnikiem na wycieczkę po specjalnie do tego przeznaczonym szlaku.

Osoby, które lubią gry zespołowe także znajdą tutaj mnóstwo miejsc dla siebie. Boiska do tenisa, gry w piłkę nożną, siatkową, koszykową, a nawet specjalne sale do gry w krykieta i szachy są tutaj na porządku dziennym. Gdy spędzamy tutaj dłuższy czas warto zapisać się nawet do jakiejś grupy sportowej i chodzić na treningi codziennie. Na terenie Rabki jest także skate park, który uwielbiają nastolatkowie. Podczas weekendów mają okazję do zaprezentowania swoich umiejętności na specjalnych wieczorkach. Jest tutaj także duży wybór basenów.

Także zima przynosi wiele atrakcji. Czynny jest stok narciarski z wyciągiem. Można tam wykupić lekcje z trenerem, grupowy kurs dla całej rodziny czy też spróbować sił samemu. O sprzęt nie trzeba się martwić, bowiem wypożyczalnia posiada wszystko, co potrzebne. Gdy za oknem biało, często odwiedzanym miejscem są siłownie i sale fitness. To doskonała forma ruchu w okresie zimowym. Siłownie są dobrze wyposażone, a także zatrudniają doskonale wykwalifikowanych trenerów. O tej porze roku organizowane są również psie zaprzęgi, które uwielbiają małe dzieci. To większa frajda niż kuligi. Miłośnicy zwierząt nie powinni się martwić, gdyż na saniach zasiada tylko kilka osób i są one ciągnięte przez specjalnie przygotowane do tego zwierzęta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>